Знання – це капітал, що не знецінюється з роками!

Вже через місяць в Україні стартує вступна кампанія 2019, яка цьогоріч почнеться 10 липня. Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка гостинно запрошує вступників до нашого навчального закладу.
 – ХНТУСГ – це сучасний заклад вищої освіти, який сьогодні є одним із кращих в Україні. І це не просто слова. Так, за останні 4 роки ми відкрили авторизовані навчально-наукові лабораторії компаній Case IH, John Deere, Elvorti, Schneider Electrik, IEK. Ми впроваджуємо сучасні лабораторії й мультимедійні аудиторії, покращуємо нашу матеріально-технічну базу, вдосконалюємо освітній процес, а головне – готуємо не лише висококваліфікованих фахівців, а й гідних громадян та патріотів України. В університеті створено всі умови для розвитку особистості! – говорить ректор університету Олександр Нанка.
ХНТУСГ – єдиний в Україні інженерно-технічний заклад вищої освіти IV рівня акредитації, який має потужний навчально-науково-виробничий комплекс. Підготовка фахівців здійснюється за 24 спеціальностями.
Студенти університету мають можливість проходити виробничу практику на провідних профільних підприємствах США, Німеччини, Данії, Швейцарії та ін. терміном від 4 до 18 місяців, що дозволяє ознайомитись з інноваціями в аграрному бізнесі, отримати безцінний досвід міжкультурного спілкування та вдосконалити володіння іноземними мовами.
ХНТУСГ є учасником Великої Хартії Університетів Європи, членом Європейської асоціації аграрних закладів вищої освіти. У 2019 році на Х Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та на ІХ Міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», що проходили  у Київському Палаці дітей та юнацтва, університет став володарем нагороди «Гран-Прі» за міжнародну діяльність та здобув перемогу у номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів» і був нагороджений Золотою медаллю, а також отримав сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних.
Вміння аналізувати інформацію, стратегічно мислити, мати здатність до прогнозування, твердо відстоювати свою позицію, формувати лідерські якості – є пріоритетними напрямками роботи ректорату і професорсько-викладацького складу університету при вихованні та підготовці фахівців!

Добавить комментарий