5-6 квітня відбулась презентація Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID Competitive Economy Program). За програмою оголошено запуск бізнес-інкубаторів, що засновані на моделі інкубаторів, які успішно функціонують в США.

Мета інкубаторів – розвиток та глобалізація українських high-tech стартапів (на етапі Pre-seed та Seed).

Під час проходження 4-місячного циклу в Бізнес-інкубаторах, відібрані стартапи та команди отримають супровід менторів світового рівня (засновники компаній, інвестори, керівники інкубаторів США, професори Cornell University), проходитимуть тренінги та спрінти. Проактивні стартапи матимуть достатньо можливостей презентувати себе і свій продукт венчурним фондам для залучення фінансування.

Інкубатори базуватимуться в Києві та Харкові, але відкриті для команд та стартапів зі всієї України. В рамках бізнес-інкубаторів, вчені, розробники та автори ідей отримають можливість протестувати свою бізнес-ідею та перетворити її в стартап зі зрозумілою бізнес-моделлю. До інкубаторів на конкурсних засадах допускатимуться проекти, що пов’язані з широким спектром технологій, включаючи, механічну, хімічну, електричну, космічну, біо-, агро-, фінансову інженерію, фармакологію, медицину та науки про здоров’я, інформаційні та комунікаційні технології тощо.

Проект презентував Чарльз Уайтхед (співзасновник Бізнес-Інкубаторів, директор в Cornell Тech програми Права, Технології та Підприємництва).

Представники Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка взяли участь у відкритті Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID Competitive Economy Program) у Харкові. Сподіваємось на подальшу активність та подання наукових проектів до бізнес-інкубаторів.

Інформація: https://www.facebook.com/events/564285697389684/

 

Добавить комментарий