Сьогодні, 21 березня, на факультеті технологічних систем і логістики за ініціативи керівника наукової спільноти факультету, завідувача кафедри агрологістики та управління ланцюгами постачань д.е.н. Ларіної Т.Ф., відбувся І Всеукраїнський круглий стіл «Теорія і практика сучасної науки очима молоді». Метою цього заходу була зустріч студентів різнопрофільних закладів вищої освіти, на якій кожний бажаючий міг би поділитися особливостями своєї спеціальності, своєї професії, свого напрямку. Організатори навіть не очікували, що стільки бажаючих подадуть заявку для виступу. Не передати словами наскільки талановиті, розумні, мудрі студенти навчаються в наш час! Бажаючих виявилось стільки, що довелось розділяти доповіді на дві секції. Ось які питання обговорювались студентами сьогодні:

Влив озону на збереження зернової сировини 

Прилад для вимірювання пропускної здатності матеріалів

Сертифікація лісів FSC

Нетрадиційні види молочних продуктів

Актуальність виробництва комбінованих напоїв на основі переробки вторинної молочної сировини

Дослідження необхідності використання терміну «енергетичний батончик» при виробництві сиров’ялених ковбас для військових

Актуальні проблеми використання харчових добавок

Сучасні підходи до проектування гарячого цеху піцерії

Виробництво житніх сортів хліба підвищеної харчової цінності

 Виробничо-технічний потенціал суб’єктів агробізнесу

Тенденції розвитку електронної комерції

Транспорт майбутнього

Соуси сметанні

Органічні продукти з козячого молока

Технологія молочних функціональних напоїв на основі сироватки молочної

Виробництво спеціалізованих борошняних кондитерських виробів із безглютенової сировини

Виробництво желейного мармеладу з використанням нетрадиційних видів сировини

Виробництво зефіру функціонального призначення

Пропозиції зі зміцнення фінансово-економічної безпеки підприємства

Процеси глобалізації в міжнародному туризмі

Легалізація євроавтомобілів

Безпека дорожнього руху – найактуальніша проблема роботи автомобільного транспорту

Платні дороги. Закордонний досвід

Блокчейн технології в логістиці

На заході були присутні гості з Національного університету біоресурсів та природокористування, Житомирського агротехнічного коледжу, Харківського національного університету імені В. Каразіна, Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Коледжу переробної та харчової промисловості ХНТУСГ. Велика подяка нашим колегам з інших навчально-наукових інститутів нашого університету за підтримку та особисту участь: директору ННІ ПХВ Бредихіну В.В., завідувачу кафедри організації виробництва, бізнесу і менеджменту Красноруцькому О.О., доценту кафедри організації виробництва, бізнесу і менеджменту Смігуновій О.В., старшому викладачеві кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін Омельченко Г.Ю. Також окрема подяка Коледжу переробної та харчової промисловості за неймовірні доповіді та сумлінну підготовку до нашої події студентів. А також подяка за особисту участь викладачу коледжу Ларіній Р.В. та завідувачу методичного відділу коледжу Ткаченко В.М.

Добавить комментарий