З 14 по 16 березня відбувалась найголовніша подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).У межах виставки були: науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі. Активним учасником запропонованих заходів був наш – Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка. Учасники виставки познайомились із системою роботи закладу щодо підвищення якості освіти, яка була висвітлена на виставкових стендах та у печатних виданнях.

Підсумком роботи стало нагородження ХНТУСГ дипломом та Золотою!!!!!!!!!!!! медаллю переможця конкурсу в номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів».

А також ми отримали сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

Ми щиро радіємо отриманій нагороді, адже вона є вагомим внеском у скарбницю наших здобутків.

Добавить комментарий