Засідання Круглого столу на кафедрі транспортних технологій і логістики

 2 грудня 2015 року в рамках Міжнародної акції «16 днів проти гендерного насильства» в навчальному корпусі за адресою проспект 50-річчя ВЛКСМ, буд. 65-г відбулося засідання Круглого столу за темою: «Об’єднання зусиль закладів вищої освіти та громадськості у протидії гендерному насильству». Захід був ініційований та проведений Центром гендерної освіти та кафедрою транспортних технологій і логістики. З метою популяризації та взаємодії нової поліції з студентством, на круглий стіл були запрошені представник та представниця патрульної поліції м. Харкова, які є випускниками нашого університету, лейтенанти Оспіщева Оксана (ННІ ТС, кафедра ТТЛ) та Реуцький Олег (ННІ ПХВ).

Керівниця Центру гендерної освіти, старший викладач кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін Омельченко Г.Ю. ознайомила всіх присутніх студентів і викладачів кафедри з ходом кампанії «16 днів проти гендерного насильства» в нашому місті, які проводять осередки гендерної освіти ВНЗ Харкова. Заступник директора ННІ ТС доцент Кравцов А.Г. відмітив актуальність проблеми насильства в сучасному світі та важливість проведення таких заходів постійно.

Під час заходу обговорювалися такі питання: привернення уваги до проблем попередження та подолання гендерного насильства; забезпечення рівних прав жінок та чоловіків; протидія торгівлі людьми; розглянуті види та прояви насильства. Департамент освіти і науки ХОДА надали інформаційні матеріали, в яких зазначено як попередити насильство, можна дізнатися чи піддаєтеся ви домашньому насильству та куди звертатися по допомогу.

Всім учасникам та учасницям вказаного заходу було запропоновано перегляд відеоматеріалів на тематику насилля. Перегляд викликав неабиякий інтерес та жваве обговорювання. Відеороліки прокоментувала Оспіщева Оксана, яка наразі є старшим інспектором сектору прес служби патрульної поліції, та відповіла на питання студентів та студенток. Олег Реуцький ознайомив всіх присутніх з законодавчою базою з даної проблематики та розповів про реальні випадки проявів насильства в місті Харкові, на які виїжджав його екіпаж.

По закінченню заходу відбувся перфоманс, під час якого всі бажаючі взяли участь в фотоакції, яка була присвячена подоланню гендерного насильства щодо жінок і

дітей.
4fe1ae3140bd4a1b65492bbf0a9e47d4f67b

63319d9a0b4f8e0b90e3048c08a889cdd98a

4fe1ae3140bd4a1b65492bbf0a9e47d4f67b

936dfc932fe2